Nawigacja

Profil szkoły Historia Prawa i obowiązki ucznia Regulamin dowożenia Statut Regulamin stołówki Informacja o obiadach Punktowy system oceniania

Informacja o obiadach

Informacje dotyczące obiadów:

1.       Godziny wydawania obiadów: 10:45 – 12:25

2.       Opłata przyjmowana jest z góry do 10 – go każdego miesiąca. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

3.       Wszelkie nieobecności dziecka na obiedzie powinny być zgłoszone co najmniej dzień wcześniej (osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły).

4.       W razie wyjazdu dziecka/dzieci na wcześniej zaplanowaną wycieczkę, zawody itp. nieobecności na obiedzie powinny być zgłoszone z większym wyprzedzeniem. Jest to znacząca informacja przy zakupie artykułów żywnościowych do obiadu danego dnia.

5.       Tylko zgłoszone w sekretariacie nieobecności na obiedzie będą odliczane od kwoty w następnym miesiącu.

6.       Istnieje możliwość opłacania obiadów przelewem na konto szkoły.

• Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Giżycku
    ul. Wiejska 50